Mobile Menu

Nowoczesny taras na dachu

Nowoczesny taras na dachu

11.12.2017

Nowoczesny taras na dachu

Idea: Projekt zagospodarowania pod hasłem nowoczesny taras na dachu to bardzo interesujące wyzwanie. Ma się podobać, ma zachwycać, ma dawać wytchnienie w upalne oraz ponure dni. Nowoczesny taras na dachu nie może być pozbawiony pachnących ziół i smacznych owoców. Nie może zabraknąć wygodnego miejsca do siedzenia i odpoczywania. Bardzo ważne jest również zadaszenie, aby moc cieszyć się urokiem ogrodu na dachu również gdy pada deszcz.

Nowoczesny taras na dachu musi odpowiadać oczekiwaniom klientów. To oni decydują, jaka role ma spełniać nowo tworzona przestrzeń i jaka funkcje Maja spełniać starannie dobrane rośliny. Ma być pięknie, pachnąco i pysznie! Dominujące wrażenie robią kolorowe donice dobrane w 3 pasujących do siebie tonacjach kolorystycznych. Zostały wykonane na zamówienie w ciągu ok. 8 tygodni. Są wspaniałe!

Doskonale zagospodarowanie tarasu powinno oddziaływać  na wszystkie zmysły użytkowników. Dotyk i szelest traw obok miejsca do odpoczynku uspokaja. Krzewy i drzewka owocowe dodają Radości w porze zbiorów, a zioła pachną w bardzo przyciągający i apetyczny sposób. Uzupełnieniem są ozdobne miniaturowe drzewa, krzewy oraz byliny, cieszące wzrok przez cały sezon. Poprzez pielęgnacje oraz automatyczny System nawadniania, roślinność kwitnie i rośnie w zadowalający sposób.

Nowoczesny taras na dachu to wytchnienie od codziennego natłoku myśli i ludzi. Takie rozwiązanie daje dużo swobody i radości z bliskości ulubionych roślin. Jeśli twoje warunki mieszkaniowe nie pozwalają na posiadanie ogrodu, zdecydowanie postaraj się o swój zielony, roślinny kąt!

STAN PRZED WYKONANIEM PROJEKTU

PROJEKT

Nowoczesny taras na dachu

Nowoczesny taras na dachu – od projektu do realizacji, czyli rozplanowanie donic oraz dobranie odpowiednich roslin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REALIZACJA

Nowoczesny taras na dachu

Miejsce do relaxu wsrod traw

Nowoczesny taras na dachu

Donice z drzewkami owocowymi oraz ziolami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesny taras na dachu

Zagospodarowanie w narozniku

Nowoczesny taras na dachu

Widok z tarasu, czyli dobrze usytuowanie lezakow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja: Innsbruck, Austria

Klient: Prywatny

Wykonane za pośrednictwem: Gartenbau Kerschdorfer

Rok realizacji: 2016