Mobile Menu

Ogród dla gości hotelu

Ogród dla gości hotelu

14.12.2017

 

Ogród dla gości hotelu

Idea: Ogród dla gości hotelu to bardzo ważna przestrzeń publiczna. Jest ona wysoko ceniona przez wszystkich odwiedzających. Właściciele hotelu przykładają ogromna uwagę do tego, aby swoim klientom zapewnić najwyższy komfort i wspaniałe wakacje.

Z uwagi na wysoki poziom potrzeb i wymagań moich klientów, wspólnie stworzyliśmy przestrzeń ciesząca każdego nowego gościa. Na skarpie zbudowano tarasy wsparte płytami z gnejsu. Uformowane tarasy wypełniono żwirem i ziemia, oraz obsadzono ozdobnymi roślinami w charakterze alpejskim.

W ramach placu zabaw przemieszczono zjeżdżalnię dla dzieci i lepiej ją umocowano. Po obu jej stronach nasadzono kwitnące byliny.  Powiększono również powierzchnie tarasu i stworzono dodatkowe miejsce do siedzenia wykończone drewniana konstrukcja. W jej Centrum zamontowano fontannę w postaci kamienia naturalnego. Elewacje budynków pokryto roślinami pnącymi bądz drzewem owocowym w postaci szpaleru. Na sam koniec wyłożono natychmiastowy trawnik.

Projekt oraz wizualizacje różnią się od realizacji zmianami, które pojawiły się w trakcie budowy ogrodu. Jest to naturalny proces dopracowywania założenia.

STAN PRZED WYKONANIEM PROJEKTU

PROJEKT

Ogród dla gości hotelu

Projekt zagospodarowania terenu dla obiektu hotelowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REALIZACJA

Lokalizacja: Neustift im Stubaital, Austria

Klient: Alpenhotel Kindl

Wykonane za pośrednictwem: Gartenbau Kerschdorfer

Rok realizacji: 2017