Mobile Menu

Targi Ogrodnicze w Innsbrucku/Tyrol 2017

14.12.2017

Targi Ogrodnicze w Innsbrucku/Tyrol 2017 – Tiroler Frühjahrsmesse

Idea:  Na początku marca 2017 roku odbyły się w Tyrolskiej stolicy  Targi Ogrodnicze. Szczególny charakter Targów przejawia się w późno zimowej porze roku, gdy odwiedzający spragnieni są wiosennej energi po szarawym okresie jesieni i zimy.

W dziale ogrodnicznym działo się bardzo wiele. Zagospodarowałam cały namiot o powierzchni 1250 m² w bardzo szalonym stylu. Miało być wiosennie, świeżo i tęczowo.  Wśród elementow ze stali Corten wykorzystano kilka z poprzedniego roku, m.in. stalową ramę wypełnioną drewnem i przesłonę widokową ze wzorem bambusów. Na pomaranczowych ramach umocowano udekorowane od spodu płatkami kwiatów parasolki. Zdecydowanym hitem były staniki wypełnione kwiatami! Wzbudzały dużo radości i śmiechu wśród odwiedzających! Na naszym stanowisku pokazano również różnorodne formy kamieni na murki oraz nawierzchnie. Wsród drzew znalazłyę ciekawe formy szpalerów owocowych jak również winogrona wyprowadzone na pniu o parasolowatej koronie. Pięknym uzupełnieniem całej kompozycji było łóżko w całości obsadzone bratkami. Dodatkami wśród dekoracji były odmalowane opony samochodowe i rowerowe.

Niezapomnianym elementem naszego stanowiska był drewniany zbiornik wodny ze złotymi rybkami! W stawie umocowana była szklana wieża wystajaca ponad powierzchnię  i na zasadzie ssania wypełniona wodą. Dzięki temu ryby mogły swobodnie przepływac ze zbiornika do wieży i rozbawiac odwiedzających.

Zdecydowanym akcentem pośród stanowisk wystawców był horoskop urodzinowy bazujący na rodzajach drzew. Dla  każdego były dostępne tablice z datami urodzen oraz opisem charakteru człowieka cieszące się wielkim powodzeniem. Tak zagospodarowałam przestrzeń wspólną. Jest to fantastyczny pomysł na prezent, na chrzciny dziecka i inne uroczystości, aby podarować lubianej osobie drzewo odpowiadajace jej dacie urodzenia.

Targi Ogrodnicze w Innsbrucku/Tyrol cieszą się od lat wielką popularnością. Odwiedzający każdego roku wydają się być coraz bardziej zaskoczeni nowymi, szalonymi pomysłami. Dywany cebulek kwiatowych wprawiają każdego w radosny, wiosenny nastrój i zachęcają do prac ogrodowych!

Targi Ogrodnicze w Innsbrucku/Tyrol 2018 zapowiadają się jeszcze lepiej!

PROJEKT

Projekt hali wystawowej Targi Ogrodnicze w Innsbrucku 2017

Projekt hali wystawowej Targi Ogrodnicze w Innsbrucku 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt stanowiska naszej firmy Targi Ogrodnicze w Innsbrucku 2017

Projekt stanowiska naszej firmy Targi Ogrodnicze w Innsbrucku 2017

 

 

 

 

 

 

REALIZACJA

Kolekcja zdjęć Targi Ogrodnicze w Innsbrucku/Tyrol 2017

Lokalizacja: Innsbruck, Austria

Klient: Messe Innsbruck

Wykonane za pośrednictwem: Gartenbau Kerschdorfer

Rok realizacji: Wiosna 2017